Instrukcja ustawienia


"Wszystko należy upraszczać, jak tylko można, ale nie bardziej."
Albert Einstein
piramidy Yantrapiramidy YantraUWAGA!!!

Dotyczy piramidy A

Aby konstrukcja działała prawidłowo, wewnętrzna piramidka musi być odchylona dokładnie o 45ood zewnętrznej.
Jak na zdjęciu z prawej
Zdarza się, że podczas transportu nieznacznie się przesunie
(patrz: zdjęcie z lewej)
Przed ustawieniem należy koniecznie to sprawdzić!
Jeśli zajdzie taka konieczność, należy przekręcić wewnętrzną piramidkę na właściwą pozycję.
Mocujemy ją na stałe, dokręcając śrubkę, która znajduje się pod spodem płyty.


Szczegółowa instrukcja ustawienia piramidy


yantraWYBÓR MIEJSCA


Każda piramidka - prócz faktu, że stanowi źródło kosmicznej energii, oddziałuje na nas estetyką i mocą SYMBOLEU  - jak diagram sri yantra. A zatem samo patrzenie na nią uruchamia w nas pokłady wewnętrzenj Wiedzy i mocy. Na tej bazie budzimy wewnętrznego mistrza.
Eksponując piramidkę tam, gdzie wzrok "błądzi"  najczęściej: w miejscu pracy, w zasięgu ulubionego fotela, na  półce..., zyskujemy zatem dodatkowe oddziaływanie.

Na pewno dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie piramidy stołowej na podręcznym stoliczku w taki sposób, aby energia z poziomu środkowego płynęła na wysokości naszego splotu słonecznego.  
Dla modelu A cudownym miejscem  jest sypialnia, gdzie spędzamy 1/3 część życia (wpływa wtedy szczególnie na jakość snów). W kuchni dodatkowo wpływa na jakość potraw... 
Najlepiej polegać na własnej intuicji i samemu zdecydować o miejscu według potrzeb.USTAWIENIEyantraKażda piramida YANTRA musi być PRECYZYJNIE ustawiona - zgodnie z linią Północ-Południe.
Działanie można porównać do działania anteny satelitarnej.
Przy dobrym ustawieniu cieszymy się z doskonałego odbioru programu. Wystarczy jednak, że ktoś poruszy anteną, a pojawiający się nagle obraz śnieży albo ukazuje nam się zupełnie inny program. 
Przy ustawieniu piramidki warto zatem poświęcić tak samo wiele uwagi, jak przy ustawianiu każdej innej anteny.
 


yantraUSTAWIENIE  NIEPRAWIDŁOWE

W żadnym wypadku NIE WOLNO sprawdzać ustawienia obok piramidy!  Bywa, że igła magnetyczna reaguje na mosiądz (choć teoretycznie nie powinna) i może nam sprawić "psikusa".   

Pomiaru dokonujemy zanim ustawimy piramidę!!!yantra

WYZNACZANIE OSI PN-PD  

  
Doświadczenia uczą, że przy pierwszym kontakcie z piramidą lepiej polegać na konkretnych, sprawdzonych metodach technicznych.
W połowie zimy o godzinie 12.00, w połowie lata o 13.00 wskazówka zegara słonecznego pokazuje północ wyznaczając super dokładną linię pn-pd.

Dla "umysłów technicznych" doskonałą metodą jest sprawdzenie położenia ulicy czy domu względem stron świata na planie miasta, planie geodezyjnym tudzież systemie nawigacyjnym waszego samochodu.
Również dzisiejsze mapy sporządzane z satelity są doskonałe i można na nich polegać. (Np.http://maps.google.com/ ) Wystarczy, że sprawdzisz kierunek ulicy i domu, a wytyczenie kierunku pn-pd wewnątrz może okazać się bardzo proste.  


WYZNACZANIE OSI PN-PD ZA POMOCĄ KOMPASU

Jeśli korzystamy z kompasu, musimy  się upewnić, czy możemy mu zaufać!
A zatem wychodzimy przed dom i jeśli  igła magnetyczna pokazuje w różnych miejsca różnie, to albo kompas jest wadliwy albo istnieje zbyt wiele zakłóceń.

W przypadku dobrego kompasu sprawdzamy teraz wewnątrz domu, przede wszystkim w miejscu gdzie chcemy ustawić naszą piramidę. Kiedy pomiar na zewnątrz i wewnątrz jest bardzo zbliżony,  to znaczy, że w naszych ścianach i podłodze nie ma większych zakłóceń (rur, przewodów, które miałyby negatywny wpływ na igłę magnetyczną) i możemy w pełni polegać na kompasie.
Pamiętajmy, by sprawdzić również, czy nasz stoliczek lub półka nie kryją w sobie metalowych części (zakłóceń dla igły).

Wyznaczoną przez nas linię płn-płd zaznaczamy na meblu ołówkiem lub sznurkiem.
Możemy też przykleić czerwoną taśmę, co pozwoli wyznaczyć pozycję piramidy na stałe.
W przyszłości po każdym przesunięciu piramidy, np. przez sprzątaczkę, zawsze będziemy poprawić jej położenie bez konieczności dokonywnia ponownych pomiarów.


yantra

Po taki wnikliwych przygotowaniach wystarczy piramidę dosunąć do zaznaczonej na meblu linii i... GOTOWE! Nasza piramida zaczęła właśnie działać!

yantraWARIANT DRUGI
Gdy  wyznaczona w ogrodzie linia Płn-Pd nie pokrywa się z pomiarem wewnątrz domu, winne są z pewnością liczne zakłócenia w ścianach. Musimy zatem przenieść wyznaczoną na zewnątrz linię  do domu.

yantra

Wyznaczamy zatem dokładnie linię płn-płd w odległości ok. 5 m od budynku.
Za pomocą napiętego sznurka (lub wskaźnika laserowego) i kątomierza wyznaczamy kąt jej nachylenia do ściany zewnętrznej.

yantra

Kąt o tej samej wartości wycinamy z kartki papieru - lub na stałe - z kartonu i tak przygotowany y szablon wyznaczy nam kąt nachylenia boku piramidy względem ściany. 
Zawsze obecny pod ręką może zastąpić kolorową taśmę.GRANICA BŁĘDU


- Gdy piramida znajduje się w pozycji IDEALNEJ, posiadamy zawsze spokojne, harmonijne odczucia. Możemy być wyciszeni. Dobrze jest w tym stanie marzyć, medytować, zagłębić się w siebie...
- Przy odchyleniu w granicach tolerancji (max. 3-5o od osi Pn-Pd) stajemy się bardziej "nakręceni", aktywniejsi i gotowi do akcji.
- Przy wadliwym ustawieniu (powyżej 5ood osi Pn-Pd) można odczuć potężną dawkę energii, ale brak wewnętrznego spokoju i harmonii. Typowym objawem są wtedy  sprzeczki i ogólny psychiczny dyskomfort. Po latach pracy duchowej, ilekroć zdarza nam się odczuć napięcia, które wywołują w nas niewytłumaczalny gniew, natychmiast kierujemy się w stronę piramid. Z reguły okazuje się, że któraś została poruszona (uwaga na zwierzęta domowe!). Po usunięciu "szkody" wszystko wraca do normy. 
Z tego wynika, że podczas ustawiania osoby wrażliwe mogą kierować się odczuciami i wskazówkami wewnętrznego głosu. W tym celu: Usiądź przy piramidzie i zamedytuj. Poczuj kuliste pole energii i pozwól mu na siebie oddziaływać. Skoncentruj się na odczuciach. Lewą dłoń połóż na splocie słonecznym, prawą ręką pokręć delikatnie piramidką to w lewo to w prawo - za każdym razem CZUJ, aż uzyskasz pewność, że działa na Ciebie uspokajająco.
Przy wieloletniej wprawie w obcowaniu z energią piramidy wystarczy przesunięcie dłonią (szczególnie sensytywna jest lewa) z boku, by wiedzieć, czy konstrukcja ustawiona jest właściwie. 
Czujemy wtedy delikatny powiew - przyjemny chłodek jak zefirek w trakcie upalnego dnia. 


yantra

Wskazówki dodatkowe


yantraBliskość telewizora, komputera, kuchenki mikrofalowej.... może zakłócić działanie piramidy.
Dopiero w odstępie 1-2 m od źródła domowego promieniowania zbuduje ona optymalne pole, chroniące przed elektrosmogiem.

W pobliżu transformatorów i elektrycznych stacji przekaźnikowych zdecydowana większość energii piramidy zużywa się do skompensowania elektrosmogu.

Jeśli chcemy mieć z niej większy pożytek i umożliwić zbudowanie normalnego pola,  odległość od trakcji elektrycznej czy transformatora powinna wynosić min. 100 m (lub więcej - zależy od stopnia obciążenia).

Piramida A i B nie mogą być zbyt nagrzane promieniami Słońca czy stać zbyt blisko kaloryfera.
Powoduje to napięcia między metalem a pleksiglasem.

yantraTeoretycznie ludzie ZDROWI nie powinni spać nad czubkiem piramidy,gdzie płynie ekstremalnie silny strumień czystej energii kosmicznej. 
To samo dotyczy miejsca pracy i fotela do oglądania TV.
Upewnij się, czy nie przeszkadzasz sąsiadom z wyższych pięter!
Nie dojdzie wprawdzie do żadnych organicznych uszkodzeń, lecz nadmiar energii kosmicznej może spowodować  drastyczne skrócenie snu.
Ludzie nieświadomi sięgną wówczas po szkodliwe tabletki nasenne.

Zdarzyło się w naszej praktyce, że mimo przekroczenia powyższego
 "zakazu" sen się wręcz wydłużył lub nic się nie zmieniło, za to w kilku przypadkach - u osób z natury bardzo uduchowionych - nastąpiło spontaniczne oświecenie.-  Oświecenie jest zbawieniem, ale tylko dla tych, którzy go szukają! 
Aldona uwielbia siedzieć nad czubkiem piramidy i bardzo to sobie chwali. Wszystkie artykuły i książki, jakie napisała, powstały przy aktywnej pomocy kosmicznego światła. yantraTRANSPORT PIRAMIDY

W transporcie najlepiej postawić piramidę bokiem
- wtedy nie działa - jest "wyłączona".
(Lepiej, żeby nie działała,
niż żeby wprowadzała zakłócenia w związku z wadliwym ustawieniem.)


yantra


Powitanie | Power Yantra | Piramidy Yantra | Historia | Modele Piramid

Piramidalne akcesoria | Berła | Cennik i zamówienia | Aktualności | O mnie | Linki | Kontakt

UWAGA!
Niektóre z prezentowanych tutaj fotografii to symulacje komputerowe, stworzone na bazie moich mniejszych modeli piramid.

Copyright © 2000-2020 do wszystkich tekstów zawartych na stronie: A.J. Miroński. All rights reserved.