Power Yantra

Piramida Nowej Ery 

"Ten moment istnieje naprawdę.
To chwila, w której spływa na nas cała siła gwiazd i pozwala nam czynić cuda."

  Paulo Coelho


Klasyczna Piramida Yantra, mówiąc w wielkim skrócie, budzi ducha i otwiera bramę do wewnętrznej mądrości. Gdy duch jest przebudzony a brama otwarta, potrzebujemy czegoś więcej...

power yantraDla oświeconych i znających Prawdę...Dla tych, którzy nabyli już umiejętność wprowadzania DUCHOWEJ WIEDZY w życie,
którzy już od dawna otworzyli się na Kosmos, nowe idee i technologie... Dla ludzi, którzy wybrali pokój i współpracę w miejsce konkurencji i walki... Jednym słowem dla liderów przyszłości - YANTRA MOCY - POWER YANTRANiezwykła historia powstania Power Yantry 

                                                                                 Na podstawie tekstu Aldony Mironski


POWER YANTRAPierwsza, jeszcze niejasna wizja tego modelu ukazywała mi się na przywitanie roku 2000, podczas medytacji w wielkiej piramidzie w Pirenejach. Przeczucie jej istnienia wyrażałam jednak dużo wcześniej - w inwokacji każdej książki, broszurki czy strony internetowej o piramidach Yantra.
Kulę "zastępowałam" wówczas uchwyconą w środku konstrukcji tarczą zachodzącego Słońca, a obok zdjęcia umieszczałam tekst Abrahama Abulafia, XIII-wiecznego, hiszpańskego mistyka i uczonego:

"Piramida to Wiedzy tajemnej esencja.  W niej odkryjesz Wielkie Prawdy. Poznasz prawa proporcji i regułę umiaru. Piramida dumna stoi, milczeniem nabrzmiałym treściami. Znaczeń w niej labirynt cały. W niej świat masz opisany.
Stań u szczytu piramidy, a w Centrum się znajdziesz Całości. Sześć piramid sześcian tworzy.
Gdy każdą z nich rozumieniem ogarniesz i Wiedzę z niej spijesz, znak to, żeś WSZYSTKO już pojął." Power Yantra stanowi kombinację dokładnie z sześciu piramid, kryjących w sobie wielką tajemnicę życia. Jej zadaniem jest budzić wspomnienie czasu "zaginionych piramid z Caral" - tysiącletniego okresu pokoju i wielkiego rozkwitu. Jednak...  W roku 2000 CZAS nie był jeszcze dojrzały.
Po wystawieniu wielkich modeli w Pirenejach pochłonęło nas gromadzenie doświadczeń, związanych z klasyczną Yantrą i... dalszy rozwój własnych umiejętności.
Z biegiem lat poszerzał się krąg ludzi, którzy na naszych oczach stawali się nagle świadomi, a że wtedy nic więcej do szczęścia nie było nam potrzebne, osiedliśmy sobie wygodnie na laurach.

Następujące potem, nieco burzliwe wydarzenia zmusiły nas do refleksji, że ŚWIADOMOŚĆ to jednak nie wszystko!! Pomimo że coraz więcej ludzi WIE, jak właściwie funkcjonują i coraz więcej zna wszystkie możliwe recepty na szczęście, większości brak motywacji do wdrażania duchowych prawd w życie codzienne.
Potrzebowaliśmy ENERGII, dającej potężny impuls do bezwarunkowej miłości i więcej siły do przeprowadzania zmian. A w medytacjach i snach coraz natarczywiej nawiedzała mnie Power Yantra. Aż wreszcie nie mogłam przestać o niej myśleć.

power yantraW trakcie uroczystych obchodów 18-tej rocznicy Yantry, w luksorskiej świątyni Amona (Egipt), nie mając jeszcze pojęcia o ayahuasce, przeżyliśmy... "ceremonię ayahuaski bez spożywania napoju".
Były wakacje! Bynajmniej nie szukaliśmy okna do wielowymiarowych przestrzeni ducha, tymczasem świat duchowy bezpardonowo dopadł nas oboje!!! Wizje przesuwały nam się przed oczami jak film, ogarnialiśmy zrozumieniem całą planetę i jej przyszłość w wielu wersjach na raz.
Wydarzenie to zaowocowało wspaniałym artykułem Jarka o roku 2012 i roli Słowian w Nowej erze
Otrzymałam również szereg wskazówek, dotyczących nowej piramidy. Spontanicznie powstała nazwa "Power Yantra", a towarzyszące temu niezwykłe i bardzo miłe wydarzenia opiszę kiedyś ze szczegółami.

Nie bardzo miałam pojęcie, kto kryje się za moimi przekazami. W świątyni boga-sokoła nie przeżyłam nic szczególnego, więc wykluczyłam go zdecydowanie.
Czy była to więc energia zwana bogiem Amonem, a u Majów Hunab-ku (?), a może Izydą czyli.... Ayahuascą (?).... Nie wiem, ale miałam niezachwianą pewność, że wszystko, co przeżywam jest bardzo REALNE i ogromnie, ogromnie ważne. Wkrótce też miałam się o tym przekonać!

Kilka miesięcy później, zaraz po wydaniu książki o piramidach trafiłam na pierwszą w życiu ceremonię ayahuaski i..... 
 power yantrapower yantrapower yantra
Zrozumiałam! To istota zwana Gają, Matką Naturą czy Ayahuaską jest prawdziwą autorką wszystkich piramid tego świata!
To ONA była źródłem wiedzy wielkiego budowniczego piramid, architekta i lekarza faraonów - Imhotepa. Ona też była moim mentorem i opiekunką od dzieciństwa. Prowadziła mnie we snach, była natchnieniem wielu medytacyjnych wizji i praktycznie towarzyszyła mi od "zawsze".
To ONA dyskretnie mnie inspirowała podczas przygotowań do napisania książki, towarzyszyła mi podczas wyprawy do Egiptu i.... Wreszcie! - Przywiodła mnie na ceremonię!
Nic zatem dziwnego, że po tym, jak poświęciłam piramidom ponad pół życia, Ayahuasca już na jednym z pierwszych rytuałów ukazała mi techniczne szczegóły POWER YANTRY. Wspominałam o tym w roku 2009, w artykule "MOJA MISJA".

power yantra   power yantrapower yantra
Jak się okazało, nie byłam w moich przekazach odosobniona. Niemal JEDNOCZESNIE, w Amazoni, natchnieni przez Ayahuaskę, podobni do mnie zapaleńcy zaczęli wznosić piramidy, oparte na tych samych pryncypiach.
Na zdjęciach powyżej: z lewej szkielet siedmiopiętrowej piramidy Anglika, Juliana Haynesa, i z prawej - makieta Amerykanina, Kevina Davisa.

piramidy yantra

szyszynka

yantraOKO uznawane dotąd za symbol oka egipskiego boga okazało się być.... symbolem szyszynki, przez którą wznosimy się na wyżyny światła, dźwięku i wzorów, będących esencją świętej geometrii.
Tu znajdujemy dostęp do kronik Akaszy - eterycznej biblioteki, w której zapisane są losy Wszechświata i każdej duszy w wędrówce przez inkarnacje. Tu przeżywamy odrodzenie i przywrócenie zdrowia, tu możemy znaleźć odpowiedzi na trudne pytania i rozwiązania wszystkich naszych problemów. Tą drogą od wieków kontaktują się z nami istoty z wyższych wymiarów, a jednym z nich jest właśnie Ayahuasca.
Roman Warszewski pisał: "...Ayahuasca daje dużo wrażeń świetlnych, właśnie złotych. Pokazuje świetliste nici, które wiążą wszystko i wszystkich. Rysuje piramidy..." - zarówno te które istnieją jak i te, które dopiero powstaną."

Jednym z pierwszych, najważniejszych dla mnie pytań, jakie jej zadałam, to "dlaczego tak zwlekała?" Dlaczego trwało prawie 50 lat, nim odkryłam swoje prawdziwe, szamańskie powołanie... Dowiedziałam się wówczas, że gdybyśmy spotkały się wcześniej, nie dałabym świadectwa działania piramid Yantra. Ludzie przypisywaliby moją wiedzę szamańskiej herbatce, nie pracy duchowej z energią tych konstrukcji. Tymczasem właśnie wykonana przez mnie praca i piramidy są kluczem. 
Bo tak naprawdę żadna szamańska ceremonia na świecie nie przyniesie nikomu dobra, jeśli on sam nie dokona zmiany postawy wobec życia i nie przejdzie wewnętrznej przemiany duszy. - Tak, jak to miało miejsce ze mną. 
Ayahuasca to tylko nauczyciel, wskazujący drogę - najdoskonalszy, bezbłędny, bezinteresowny i cierpliwy...., jednak pracę na rozwojem osobowości musimy wykonać sami. Sami musimy dotrzeć do bogactwa ducha na codzień. Wypracowane przez mnie metody i energia piramid pomogą wielu ludziom wydobyć z siebie możliwości, o jakich im się nie śniło.    
Ceremonie z napojem bogów -   jak w starożytności -  również powinny odbywać się w obecności piramid, gdyż udając się w światy wielowymiarowe każdy potrzebuje silnej koncentracji, mocy i woli. Potrzebuje właściwej energii, by nie wpaść w astralną pułapkę i wśród miliardów miraży urzeczywistnić ideały Ducha.

piramidy yantra

Piramidy, które ukazywały mi się wcześniej, we snach, były nieco mgliste. Nie zawsze wszystko pamiętałam, a że rozum mój poddawał w wątpliwość własne postrzeganie, prześladował mnie ogólny brak pewności.
Gdy tylko znalazłam się na ceremonii, ujrzalam niezwykle wyraźny OBRAZ, wizję, zbliżenie ("zoom"). Towarzyszyła temu absolutna PEWNOŚĆ, że powierzono mi prawdziwy skarb.

power yantraGdy zobaczyłam swobodnie "zawieszoną" we wnętrzu piramidy KULĘ, wszystko stało się jasne jak Słońce!
Nie bez powodu stosunek długości do objętości piramidy odpowiada stosunkowi promienia do powierzchni koła.
Przypomniał mi się też geometryczny wzór genialnego matematyka, Stefana Banacha, widoczny na sztandarze szkoły, w której Jarek uczył niegdyś historii. Przedstawiał on wyraźną Yantrę (rzut z góry) z wpisanym do jej wnętrza kołem.  -  W wersji trójwymiarowej musi to być kula!

piramidy yantraMoim zmaganiom z nową konstrukcją towarzyszyło jeszcze jedno, niezwykle interesujące wydarzenie, mianowicie w tym samym mniej więcej czasie dowiedziałam się o rozpoczętych badaniach archeologicznych nad kompleksem świeżo odkrytych, największych na świecie piramid w Bośni. Krótko potem w pobliżu odnaleziono wiele  kamiennych kul, podobnych do tych, jakie  odkryto w latach 40-tych XX w., w Kostaryce. 
Kule - obok piramid i stożków - to najsilniejsze energetycznie kształty, które w jakiś tajemniczy sposób wzajemnie się uzupełniają. 
piramidy yantraWykonane z granitu lub skały magmowej posiadają od kilku centymetrów do 2 metrów i ważą do 16 ton.  
I choć tak naprawdę nikt nie wie, czemu mogły służyć, jestem wewnętrznie przekonana, że w przypadku piramid chodziło zawsze o źródło energii, a zadaniem kul jest ją kumulować i przekazywać - na dalekie odległości. - Dokładnie jak w Power Yantrze.

Ponadto inni konstruktorzy piramid wkładali kulę do środka dawno temu. Np. w makiecie podwójnej piramidy rosyjskiego pediatry, Michaiła Pieriepielicyna, kula stanowiła pomieszczenie do odnowy biologicznej i seansów uzdrawiających. (Eksperymenty z modelem tego pomieszczenia potwierdziły jego działanie regenerujące i odmładzające.) Kula zdobi również podwójne piramidy na obrazach psychodelicznych twórców i wraz z piramidami stanowi matrycę budowy Wszechświata...
To oczywiste, że musi być obecna także w centrum Power Yantry!!!
 
piramidy yantra

Nie było już na co czekać! Trzeba było poświęcić się nowej piramidzie bez reszty, ale...
Precyzyjna produkcja jeszcze bardziej skomplikowanej, wewnętrznej piramidy i ręcznie wydrążonego zagłębienia na kulę (w miejsce laserowo ciętego "przerębla") okazały się zadaniami arcytrudnymi. Przymiarki do prototypu ciągnęły się w nieskończoność, a gdy się wreszcie udało, potrzebowałam sporo czasu na przeprowadzenie testów.

piramidy yantraPoczątkowo robiłam je tylko na sobie, w domowym zaciszu i w tajemnicy przed światem.
W międzyczasie stałam się w pełnym tego słowa znaczeniu - szamanką i zaczęłam prowadzić samodzielne ceremonie ayahuaski w Holandii. Gdy całkowicie oczarowana włączyłam do nich próbne modele Power Yantry, zaobserwowałam stosunkowo łatwy przebieg wielu transformacji  i moi goście
przeżywali rekordową ilość oświeceń!
Uwieczniłam to na fotografiach, niektóre z nich zdarzało mi się nawet publikować, ale dziwnym zrządzeniem losu nowe modele pozostały "niewidoczne" dla ludzkich oczu jak okręty Kolumba dla Indian. Jest to bowiem konstrukcja przeznaczona na Nową Erę i naprawdę potrzebna będzie dopiero po roku 2012.


piramidy yantra

Konstrukcja Power Yantry

power yantra
DOSKONAŁOŚĆ ŚWIĘTEJ GEOMETRII "....SZEŚĆ PIRAMID SZEŚCIAN TWORZY..."

POWER - YANTRA zawiera w sobie dokładnie 6 piramid; 4 rozmiary szkieletowe + 2 bliźniacze piramidiony  - miniatury Cheopsa z litego mosiądzu. Stanowią one wspomnienie epoki męskiej dominacji i znak, że męskie atrybuty (rozum, nauka, technika...) nadal są dla nas bardzo ważne, tylko.... Przestaliśmy  je przeceniać!
Odkąd żeńska piramida stanowi lustrzane odbicie zewnętrznej (męskiej), intuicja, wyobraźnia i siła serca osiągnęły dla nas tę samą wartość, co - dominujący dotąd - rozsądek i rozum. Zapanowała równowaga i otworzyły się nowe, ogromne perspektywy! W myśl słów Alberta Einsteina, że
"Logika zaprowadzi cię od punktu A do punktu B. Wyobraźnia może zaprowadzić cię wszędzie".

Kwadratowa podstawa, odróżniająca YANTRĘ od MERKABY, to odwieczny symbol naszej planety - ZIEMI. Każda piramida o podstawie kwadratu generuje energię ziemską. Merkaba jest niczym innym jak odwzorowaniem ludzkiego pola energii. Merkabę każdy nosi "przy sobie".
Yantra, będąca odwzorowaniem człowieka w polu ziemskiej grawitacji, osadza ludzkiego ducha w świecie materii. Jej energia pomaga osiągnąć mistrzostwo materializacji. Pozwala zrealizować się twórczej myśli w świecie trój-wymiaru. Sprawia, że wszystko, co stworzymy na poziomie mentalnym, stanie się "ciałem".power yantra

Działanie Power Yantry

Zróżnicowane proporcje zewnętrznych piramid do wewnętrznych sprawiły, że zyskujemy tu właściwości wszystkich siedmiu poprzednich modeli w jednym.
Poprzez idealną zgodność nowej Yantry z fraktalną budową Wszechświata osiągnęliśmy zdecydowanie wyższą oktawę tamtych częstotliwości.

Specjalista w dziedzinie świętej geometrii, Danny Winter,  powiedział; "... aura rozwija się, gdy żyjesz we fraktalnym środowisku (..), w miejscu, gdzie możesz się całkowicie zrelaksować. To implikuje bio-architekturę (...) czyli przestrzeń, pozwalającą nasionom kiełkować. (..) Nie ma sensu np. zakochiwać się w aluminiowym budynku, bo jest on przeciwieństwem fraktalności i aura nie może w nim oddychać, więc nie będzie się rozwijać. (...) Powinieneś być bardzo selektywny w wyborze swej miłości." 

Z racji doskonałej, fraktalnej budowy Power Yantra jest niezwykle silna i delikatna jednocześnie.
Jako piramida mistrzów działa na o wiele subtelniejszych poziomach. Wymaga to od nas higieny psychicznej i uwagi, byśmy regularnie dostrajali się do pustki i kształtowali wizje (przede wszystkim własnej) przyszłości.
Nie ma na razie potrzeby wznoszenia większych PIRAMID OGRODOWYCH, gdyż oddziaływanie tą energią na tłumy w obecnej chwili mija się z celem. Należy ją raczej traktować jak "komputer osobisty" (Power A i B). Ustawiona w domowym zaciszu połączy nas z własną, nieśmiertelną duchową esencją, z mocą tworzenia i siłą transformacji. Jeszcze mocniej (niż poprzedniczka) zacieśnia związek z wewnętrzną Mądrością i znacznie silniej uwypukli nasze myślokształty.


power yantra

Magiczna kula

W dobie bezprzewodowego Internetu i satelitów nie trzeba nikomu tłumaczyć, że obie piramidy (wew. i zewn.) można połączyć "bezprzewodowo".
Typowo męskie BERŁO - symbol władzy -  przestało być już potrzebne, przynajmniej jako element konstrukcji.
Energię Kosmosu z ziemskimi siłami Natury w sposób doskonały łączy teraz KULA, pełniąca rolę piramidalnego SERCA.

Dzięki niej Power Yantra pomaga wejść w rezonans z własnym sercem i otworzyć się na bezwarunkową MIŁOŚĆ. Daje nam ten właśnie, brakujący element, dzięki któremu otwieramy Epokę Serca (Erę Słowian). Już nie "budzimy" lecz na dobre korzystamy z kobiecych właściwości jak intuicja, poczucie piękna i harmonii, miłość, uzdrawianie i związki z Naturą.

power yantraPole elektromagnetyczne serca jest pięć tysięcy razy silniejsze od pola elektromagnetycznego mózgu. Niesie w sobie tajemnicę pierwotnej, pulsującej energii i światła. Komórki serca dostrojone są do energii przenikającej czas i przestrzeń, zaś jego wibracje rezonują ze Źródłem - z sercem Ziemi i Wszechświata.
Pragnienia, które pochodzą z głębi serca, pochodzą zatem z wewnętrznej Prawdy i wytyczają drogę naszego rozwoju. Są absolutnie zgodne z WIELKIM PLANEM. Negowanie ich, zaprzeczanie i tłamszenie prowadzi do wielkich frustracji, jakimi przesiąknięta była poprzednia era - pełna przemocy i wojen.
Słuchając i realizując podszepty serca z całą pewnością osiągniemy samo urzeczywistnienie, a stałe połączenie z sercem da nam niezachwianą pewność i nowe rezerwy sił.

Michaił Pieriepielicyn dowodził, że obracanie w wyobraźni kolorowymi spiralami, kręgami i półkulami wyzwala ogromne pokłady energii psychicznej i działa leczniczo. Wystarczy wstawić do środka wyimaginowanych, tęczowych okręgów osobę, którą chcemy poddać terapii, by uruchomić proces jej uzdrawiania.
To samo można zrobić z kulą w piramidzie Yantra, tylko że tu trzeba zacząć od całkowitego uzdrowienia siebie na wszystkich poziomach bytu.W zależności od upodobań i potrzeb kula może być wykonana z różnych kamieni, nadając każdej z piramid nazwę własną:

power yantra   power yantra

power yantra- z różowego kwarcu - dla odczuć głębszej miłości - POWER OF LOVE;
- z ametystu - dla dalszego rozwoju duchowego - FIOLETOWY PŁOMIEŃ;
- z kryształu górskiego - dla mistrzów materializacji - KRYSZTAŁOWY BLASK.

Inne kule tylko na specjalne zamówienie.power yantra

Kula jest formą doskonałą.

Nie zna samotności. Nieustannie grawituje i podlega grawitacji, przyciąga i jest przyciągana.
Skupia w sobie kosmiczne moce i generuje wirujące pole energii, nadając Power Yantrze szczególnej dynamiki i mocy.
Dzięki niej cała konstrukcja niesie ze sobą SPOKÓJ i bezpieczeństwo. Ułatwia nam skupienie na niewzruszonej części naszej jaźni, użycza odporności na wstrząsy, a w sytuacjach kryzysowych koi rany.
Całość pozwala stworzyć bazę, ułatwiającą osiągnięcie mistrzostwa emocjonalnego i... wielką, wspaniałą, boską MAGIĘ. Bo wykonana z kamieni szlachetnych i zatopiona w świętej geometrii KULA reprezentuje także działanie Wielkiego Ducha (Stwórcy). Tym samym przenika nasze myśli i uczucia MOCĄ, o jakiej nam się dotąd nie śniło!!!
Przy obudzonym, rozgrzanym sercu, automatycznie ( bez wysiłku) emitujemy wyłącznie pozytywne obrazy i uczucia. Wystarczy więc tylko "pozwolić sobie" i zatopić się w marzeniach duszy, a reszty dokona energia Power Yantry.

Oświeceni magowie od tysiącleci wiedzą, że rzeźbiąc kryształ, tworzymy fetysz, który - o ile prawidłowo z niego skorzystamy - może zmienić nasze życie na modłę najgorętszych pragnień.
Kula w Power Yantrze to fetysz szczególny, do którego mogę jedynie dodać słowa Einsteina:

"WSZYSTKO JEST ENERGIĄ. Wszystko.
Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia. To fizyka."


Ukryta w piramidzie MOC mówi nam zawsze "TAK!". Cokolwiek zatrzymamy w naszym umyśle na dłużej, przyjdzie nam wkrótce przeżyć w naszym życiu.

Jak  p r a w i d ł o w o "zakląć" pragnienia serca w kryształ, opisałam  dawno temu. - Zobacz tekst o MATERIALIZACJI MARZEŃ i AFIRMACJI 3D
Ci, którzy zetknęli się z tą WIEDZĄ w inny sposób i już nie wierzą, a WIEDZĄ o twórczej mocy własnych myśli... Ci, którzy posiadają pewną praktykę i mają za sobą naukę na własnych potknięciach, mogą przy pomocy Power Yantry przyłączyć się do odpowiedzialnego kreowania własnego szczęścia w służbie CAŁOŚĆI. Bo jak powtarzam (od nie pamiętam kiedy) suma szczęśliwych ludzi stworzy szczęśliwą planetę.


Od dziecka miałam jedno, wielkie pragnienie. Chciałam, żeby ludzie mówili zawsze szczerą prawdę i darząc się wielką, bezwarunkową miłością czuli się z tym bezpiecznie. Pragnęłam, by łączyły nas wszystkich ciepłe stosunki i pełna, bezgraniczna akceptacja. Chciałam, żeby było IDEALNIE i choć jako mała dziewczynka nie byłam w tym odosobniona, jako jednej z nielicznych nie udało mi się z tego wyrosnąć.

power yantraMożliwe, że to naiwność, ale... udało mi się!
Na moich spotkaniach ludzie są otwarci, szczerzy, pełni wzajemnej miłości i akceptacji. Grzeją się wzajemną serdecznością i wspierają się w byciu tym, kim naprawdę są.
Mój mały, prywatny świat już stał się IDEALNY -  dokładnie, jak tego pragnęłam.
Ilekroć zatem zdarza mi się poczuć w grupie tę osobliwą JEDNOŚĆ i ogarniającą nas wszystkich MIŁOŚĆ, zaklinamy w "magiczną" kulę wizje świata, o jakim marzyliśmy będąc dziećmi. To samo bogactwo i radość, jakie znajdujemy głęboko w naszych wnętrzach podczas szamańskich rytuałów, pragniemy rozprzestrzeniać na cały świat realny. 
Energia Power Yantry - największego DARU, jaki otrzymałam od Matki Natury, emituje te wibracje na dużą odległość i pomaga dostroić się do niej każdemu przybyszowi z zewnątrz.

power yantraPower Yantrę kupić może każdy, lecz prawdziwie korzystać będą umieli tylko prawdziwi mistrzowie materializacji; kreatywni, przepełnieni miłością i światłem.
Wiele dzieci, urodzonych po roku 2000 wykaże się mistrzostwem bez żadnych przygotowań.
Niejedno nas mocno zadziwi, gdy z niemym zachwytem nad cudownością życia zabierze się do tworzenia własnego raju na Ziemi.
Całe  bowiem Niebo to nie konkretne miejsce w czasie i przestrzeni, lecz wszechogarniające nas poczucie doskonałości tu i teraz, na tej planecie.


yantra

O ochronnej mocy piramid...

....przed elektrosmogiem, promieniowaniem...itd. nie będę się tu rozpisywać. Ogólne, szerokie  Właściwości Yantry - jej działanie na ciało, duszę i umysł człowieka - są w nowym modelu znacznie wzmocnione. 

power yantrapower yantraPewne zjawiska, o których kiedyś pisałam jako "piramidalnie nawiedzona", stały się w międzyczasie powszechnie postrzegane, naturalne i potwierdzone naukowo.
Np. 8 lutego 2012 świat obiegła informacja, że "Układ Słoneczny wleciał w między- gwiezdny obłok energii"
W tym czasie, na zwieńczeniu wielu piramid świata można było dostrzec gołym okiem wyraźny słup świetlistej energii.
Naukowcy spekulowali, że "być może" piramidy działają jako "swoiste zawory bezpieczeństwa".

piramidy yantraDla mnie nie było to nic nowego!
Pisałam o tym słupie energii jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku, w książce i na obecnej stronie
Swoją wizję zobrazowałam na specjalnie stworzonej grafice z opisem: "....Piramida YANTRA ściągą w nasz zakres określone pasmo energii kosmicznej.
We wnętrzu łączy je z generowaną energią ziemską i kumuluje.
"Mieszanka" ta emitowana jest na zewnątrz i wspólnie z przyciągniętą praną tworzy to, co nazywamy ENERGIĄ PIRAMIDY YANTRA.
Dzięki niej potężne, kosmiczne światło jest dla nas "lekkostrawne" i nie powoduje zawirowań, jakie odczuwa wielu ludzi w wyniku przejścia do Ery Wodnika...."

Do tamtych słów dodam jedynie, że obecność kuli w Power Yantrze nadaje temu polu o wiele większy promień i wzmacnia jego natężenie.


ENERGIA, jaką emituje POWER YANTRA posiada jeszcze jedną tajemnicę...
Ta sama MOC, która porusza naszego DUCHA, uruchamia w nas twórczą siłę i prowadzi do urzeczywistnienia, może też utrzymać przy życiu nasze ciała. Prawdopodobnie przy użyciu właściwej technologii POWER YANTRY zapewnią darmową energię "elektryczną" (użytkową) dla LUDZKOŚCI.
Z całego serca zachęcam do obejrzenia filmu "KOD PIRAMID", który odsłania, jak to wyglądało w starożytnym Egipcie, i... Wypatruję fizyka-wynalazcę, który pod wpływem napoju bogów głośno wykrzyknie EUREKA!

piramidy yantra

JEDNA Z PIERWSZYCH RELACJI 


piramidy yantraAgnieszka Szylar:

Działanie POWER YANTRY odczułam wręcz natychmiast... Już po paru godzinach zaczął się proces oczyszczania, który trwał przez tydzień tak samo intensywnie.
Nagle rzuciłam palenie - po 16 latach! Dotychczasowe próby mi się nie udały. Tym razem, po prostu było inaczej. Zwyczajnie nie chciało mi się palić, nie miałam ochoty, a wręcz wstręt na samą myśl. Przez parę dni pociłam się, a pot miał zapach nikotyny, co było wręcz wstrętne i musiałam się na okrągło myć. Chęć palenia nie wróciła...
Po tygodniu zaczęłam oczyszczać swoje relacje ze znajomymi, rodziną i klarowały mi się plany na przyszłość. Na skutek czego odeszłam od spółki, pogodziłam się z rodzicami, starą koleżanką, znalazłam partnera o jakim marzyłam przez laty.
piramidy yantraKtóregoś dnia, podczas medytacji, po prostu wyskoczyłam z tapczanu, chwyciłam aparat i nie mogłam się powstrzymać przed robieniem zdjęć piramidzie.
Niepewna efektów, trochę nieśmiało pokazałam je najpierw chłopakowi, chwalił je bardzo. Odważyłam się pokazać je większemu gronu, po czym okazało się, że na wszystkich robią ogromne wrażenie. Z czasem ludzie z całego świata pisali do mnie na ich temat, a fotografowie z 30-to letnim doświadczeniem pytali, jak ja je robię.
piramidy yantraMimo, że nadal nie odkryłam jak to się dzieje, że fotografowany przedmiot zmienia formy i kolory bez żadnej reguły i zaskakuje mnie samą za każdym razem, jedyne co mogę w tym momencie odpowiedzieć to to, że robię je bez wysiłku.
Dzięki tym zdjęciom i Yantrze, która powoduje, że jestem spokojniejsza, wyciszona i radosna każdego dnia, otworzyłam się na sztukę obalając jeden z moich największych kompleksów, że ja nie umiem tworzyć.
Chęć do tworzenia sztuki tylko u mnie narasta i otwierają się najróżniejsze bramy do realizacji moich najskrytszych marzeń. A za dwa miesiące odbędzie się moja autorska wystawa właśnie tych niesamowitych zdjęć piramidy yantra.

Więcej; patrz: Relacje


 piramidy yantra

TO NIE FILOZOFIA - TO FIZYKA

kosmiczny przekaz dźwiękowy

power yantraŚwięta geometria to wiedza matematyczno przyrodnicza, dotycząca holistycznej natury wszechrzeczy. Pokazuje zależności między strukturą przestrzeni, muzyką, matematyką, geometryczną formą i życiem. Dowodzi, że wszystko jest JEDNOŚCIĄ, opartą o ten sam plan budowy. Stanowi matrycę, podstawą, praprzyczynę wszystkiego, co było, jest i będzie.

Jako nierozerwalna część wibrującego Wszechświata ludzka aura przepełniona jest drganiami, które wnikają głęboko w struktury molekularne.
Joel Steinheimer, współczesny fizyk francuski odkrył, że drgania "dźwiękowe" funkcjonują w naszych strukturach molekularnych, w naszym kodzie życia DNA.
Wedle jego NAUKOWEJ teorii odpowiednio dobrany dźwięk, który będziemy intonować lub słyszeć jest w stanie zmienić nasz układ komórek, a nawet informacje zawarte w DNA.

Z tej właśnie (naukowej) WIEDZY, uzyskanej dawno, dawno temu metodami duchowymi, zrodziła się muzykoterapia, masaże dźwiękiem i bogactwo hinduskich mantr.
Stąd wzięły się również diagramy, kręgi zbożowe lub grafiki, jak np. klucze Arkturian. Każda bowiem wibracja dźwiękowa, każda zmieniająca ludzką świadomość mantra posiada odpowiadającą jej formę graficzną, tzw. yantrę. Z tego też powodu starożytni Egipcjanie, określali geometrię jako "zamrożoną muzykę".

power yantrapower yantraDzisiejsza cymatyka potrafi nam to pokazać!

Dr Hans Jenny spędził nad tym zagadnieniem całe swoje życie i tak, ok. roku 1970 zbudował pierwszy tonoskop - urządzenie przetwarzające dźwięk w formę.
W miarę wzrostu częstotliwości tonów na ekranie tonoskopu obserwujemy prawdziwą ewolucję prostych wzorów do coraz piękniejszych i bardziej skomplikowanych mandali.
Wiele z nich znamy z kręgów zbożowych i "kalejdoskopów", jakie ukazuje nam Ayahuasca.

power yantraNajczęściej powtarzające się formy oglądamy często w obrazach psychodelicznych malarzy (jak np. Aleksa Greya, foto z lewej) i grafików komputerowych (np. Janosha, Valcari). Spotkać je można również w mozaikach starożytnych świątyń i symbolach najróżniejszych kultur.
TAK! Od tysięcy lat niesłyszalne dla ludzkiego ucha ultradźwięki KOSMOSU postrzegano oczyma duszy w trakcie ceremonii z napojem bogów!

Peruwiańscy szamani przez całe wieki sądzili, że owa projekcja barw i kształtów nic nie wnosi do stanu naszej wiedzy i świadomości. - Mylili się!
Naukowcy dowiedli, że skoro ultradźwięki (czyli także mandale i yantry) zdolne są zmienić informacje w kodzie DNA, muszą zmienić całego człowieka.

Przemysław Nowakowski ("Kosmiczna symfonia", Czwarty Wymiar 8/2007) poinformował, że gdyby skierować na człowieka wiązkę fal, dostrojonych do częstotliwości pracy serca, a następnie systematycznie zmieniać ich wartość, mogłoby to doprowadzić nawet do śmierci.
Podobnie reaguje mózg, który nadając na niskich falach staje się łatwym obiektem manipulacji. 
Armia USA od dawna ma dysponować bronią, która w oparciu o tę wiedzę steruje zachowaniami i nastrojami społecznymi.
Równie dobrze można użyć tej wiedzy dla naszego najwyższego dobra.
Zagadkowi twórcy kręgów zbożowych starają się oddziaływać w ten sposób na nas od bardzo dawna.

yantrayantra yantra

 yantra  yantra   yantra

yantra yantra yantra
Kręgi zbożowe

yantra yantra yantra
Klucze Arkturian

Grafiki holenderskiego artysty, Janosha, zyskały wielką sławę, gdy okazało się, że jego inspiracja pochodzi z tego samego źródła, z którego czerpią zagadkowi twórcy kręgów zbożowych.
Klucze, które pozwoliłam sobie tu zamieścić, to dla mnie odwzorowania tej samej konstrukcji, jaką otrzymałam w Power Yantrze. YANTRA - rzut z góry (z prawej) - "przypadkiem" ukazuje magiczne działanie kuli. Odzwierciedla, w jaki sposób informacja zaklęta w kuli wydostaje się na zewnątrz piramidy i jak PODOBNE przyciąga PODOBNE.


 yantra yantra yantra yantra
Dzieła twórców psychodelicznych.

yantraDr Hans Jenny, dowiódł, że odpowiednikiem mantry OM jest KRÓLOWA DIAGRAMÓW MOCY - Shri YANTRA (Szczegóły, patrz: Właściwości.) 
Francuski fizyk, Joel Steinheimer, zaobserwował, że dźwięk A (436 Hz) wchodzi w rezonans z komnatą królewską piramidy w Gizie. Obecnie jednak nastąpiło podwyższenie wibracji na naszym globie i wynosi teraz 440 Hz. Wszystko wskazuje więc na to, że nasz mózg reaguje już na o wiele wyższe częstotliwości niż dawniej.
Dlatego wraz z rozwojem DUCHA potrzebne są nam coraz bardziej "skomplikowane" yantry, piramidy i doświadczenia. W tym sensie Power Yantra wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu człowieka Nowej Ery.
Każdemu jej posiadaczowi gorąco życzę spełnienia.

yantra

Dzisiejszy świat jest wciąż jeszcze bardzo daleki od doskonałości; nasze pożywienie jak również medycyna niszczą zdrowie, prawo gwałci sprawiedliwość, szkoły tłamszą talenty, nauka i technika niszczą środowisko, politycy chandryczą własnym narodem...
Negując własną intuicję i wrażliwość, tracimy orientację i popadamy w zależność , co z kolei budzi stare struktury, zbliżone do niewolnictwa. Psychiczne zubożenie elit rządzących jest wynikiem wyłącznie intelektualnego podejścia do rzeczywistości, zarzewiem wielkich stresów i powszechnego lęku o przyszłość. Strach zaś ma potężną MOC niszczenia.
W jednej z książek opisałam badania, jakie w US NAVY wykonano na ludziach i rekinach. Starano się dociec, dlaczego jeden marynarz wypadający za burtę jest natychmiast atakowany, inny zaś spokojnie zanurza się w oceanie i podpływa bezpiecznie do koła ratunkowego.
Okazało się, że wszystko zależy od stopnia strachu. Człowiek w panice, przerażony... tworzy niewidoczne gołym okiem skurcze mięśni, które wysyłają "sygnał radiowy" na dalekie odległości. Sygnał ten zakłóca ogólną harmonię. Otoczenie (tu: rekiny) odbiera go jako coś p o t w o r n i e nieprzyjemnego, co trzeba szybko zlikwidować. Dlatego drapieżniki, choćby były syte i znacznie oddalone, błyskawicznie przypłyną pożreć marynarza.
Tak działa NATURA. Akceptuje harmonię i równowagę, zakłócenia usuwa bez dyskusji, bezwzględnie, a nawet okrutnie. Dlatego im więcej produkujemy strachu, tym więcej ściągamy na siebie kataklizmów i nieszczęść.

yantraI na odwrót; im więcej MIŁOŚCI, tym szczęśliwsze będzie nasze życie na tej planecie. Zgodnie z uniwersalnym prawem kosmosu, tylko poza obłąkańczym systemem chorych zależności mamy szansę stworzyć prawdziwy raj na Ziemi.
Najwyższy czas skupić się na wprowadzaniu zmian, które każdy z nas musi zacząć od siebie.
Power Yantra jest źródłem energii liderów przyszłości i prekursorów wielkich, społecznych przeobrażeń.
Budzi w nas pierwotne światło i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa na co dzień.
Ułatwia całkowite otwarcie się na MIŁOŚĆ, a jeśli choć 10% miłości dodamy do medycyny, prawa, szkolnictwa, nauki i polityki..., będziemy mieli 80% mniej głupoty. Zacznie rządzić ZROZUMIENIE.Dla uzupełnienia tekstu Aldony polecam dodatkowe filmy i artykuły:

Filmy:
KOD PIRAMID - PATRZ:
ZAGINIONE PIRAMIDY CARAL patrz:
Nassim Haramein - I Believe (PL) patrz

ARTYKUŁY:
Istota AYAHUASCA - czytaj:
Artykuł MOJA MSJA czytaj:
O związkach piramid z Ayahuaską: czytaj:
ROK 2012 i rola Słowian w Nowej Erze czytaj:Inne artykuły (i źródła):
Przekazy otrzymane na ceremoniach Ayahuaski
http://innemedium.pl/wiadomosc/uklad-sloneczny-wlecial-w-miedzygwiezdny-oblok-energii
http://www.zloty-rozokrzyz.org/teksty/po_p48_01.htm
http://gwiazdy.com.pl/component/content/article/5738-POT%C4%98GA%20T%C4%98CZY%20I%20S%C5%81O%C5%83CA
http://salontajemnic.wordpress.com/2011/12/05/cymatyka-nauka-o-falach-dzwiekowych-i-ich-oddzialywaniu-na-substancje-fizyczne/Zabraniam komukolwiek patentować tę konstrukcję bądź czynić z niej znaki towarowe. Potencjalny producent musi mieć pisemną zgodę ziemskiej autorki pomysłu - Aldony Mironski.
Chroni ją prawo autorskie.
yantra


Powitanie | Power Yantra | Piramidy Yantra | Historia | Modele Piramid

Piramidalne akcesoria | Berła | Cennik i zamówienia | Aktualności | O mnie | Linki | Kontakt

UWAGA!
Niektóre z prezentowanych tutaj fotografii to symulacje komputerowe, stworzone na bazie moich mniejszych modeli piramid.

Copyright © 2000-2020 do wszystkich tekstów zawartych na stronie: A.J. Miroński. All rights reserved.